Rozprawy doktorskie

Wersja z: 2015-05-11 10:22:15. Zapisał: iop
  • Rozprawa doktorska mgr Szymona Snieguli

Recenzja - Prof. dr hab. Piotr Tryjanowski
Recenzja - Dr hab. Marcin Czarnołęski

  • Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej mgr Kamila Najberka. Dnia 3 grudnia 2014 r. o godz. 11:00 w Instytucie Ochrony Przyrody PAN w Karkowie, al. A. Mickiewicza 33 (w auli Instytutu, I p.) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Kamila Najberka. Tytuł rozprawy: ,,Hipoteza uwolnienia od naturalnych wrogów, a inwazyjność obcych gatunków roślin''. Więcej informacji do pobrania tutaj.

Streszczenie Pl, En
Recenzja - Prof. dr hab. Piotr Tryjanowski
Recenzja - Prof. dr hab. Barbara Tokarska-Guzik

  • Rozprawa doktorska mgr Wojciecha Bielańskiego

Dnia 26 marca 2014 r. o godz. 10:30 w Instytucie Ochrony Przyrody PAN w Karkowie, al. A. Mickiewicza 33 (w auli Instytutu, I p.) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wojciecha Bielańskiego. Tytuł rozprawy: ,,Strategie samców nielęgowych rokitniczki Acrocephalus schoenobaenus''. Więcej informacji do pobrania tutaj.

,,Strategie samców nielęgowych rokitniczki Acrocephalus schoenobaenus''
Streszczenie pl, Streszczenie ang., Recenzja - Dr hab. M. Borowiec, Recenzja - Prof. dr hab. Z. Witkowski

  • Rozprawa doktorska mgr Zofii Książkiewicz

Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Zofii Książkiewicz pt. "Wymagania mikrosiedliskowe wybranych mięczaków szuwaru wielkoturzycowego, ze szczególnym uwzględnieniem Vertigo angustior", która odbędzie się dnia 17 czerwca 2013 roku o godz. 1030 w Instytucie Ochrony Przyrody PAN w Krakowie. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zawiadomieniu o obronie rozprawy doktorskiej.

Streszczenie rozprawy doktorskiej

powrót